Категорија : Промо тв

Промо тв Серии

ИГРИ СО ВЛИЈАНИJA – прва сезона – СЕРИСКИ ФИЛМ

Дејан Дејан
Француска мини серија На фармерот Мишел Вилнев му е дијагностицирана леукемија откако колабирал во поле во подножјето на неговиот трактор, откако штотуку раширил пестицид произведен...
Промо тв Серии

СЕВЕРНА ЅВЕЗДА – мини серија – ПОН – ПЕТ 20:20

Дејан Дејан
Полициска работа, бокс и семеен живот во Лапонија! Марија Пудас, поранешна светска шампионка во бокс, истражува злосторства со нејзиниот партнер Саму Пајала во Лапонија. Животот...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе