ВРАТИ СЕ

Во едно место живите и мртвите функционираат заедно. Три генерации живеат преплетени во суеверие и лудило благодарејќи на лаги, љубезност и неверојатна енрегија.

Режија: Педро Алмодовар ; Улоги: Пенелопе Круз, Кармен Маура

https://www.youtube.com/watch?v=9L2AJmNoUgo

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ