ВО ТЕСНО

Една непромислена изјава на неискусниот британски министер е причина за неверојатни проблеми .Но како да се отплеткаш од проблематична ситуација ќе дознаеш единствено кога си во тесно…

Режија: Мартин Мекдонаг; Улоги: Хали Бери, Абигејл Бреслин

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ