ВЕЌЕ МИ НЕДОСТАСУВАШ

Две пријателки две делат радост и тага, подеми и падови. Кога животот се распаѓа и ги става пред искушенија само вистинските пријатели остануваат заедно. Дали и тие две ќе останат заедно?

Режија: Кетрин Хардвик; Улоги: Дру Баримор, Тони Колет, Доминик Купер

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ