Вечерва во КОД- реконструкција на убиството на младиот Пино Секондо

Вечерва во КОД реконструкција на убиството на младиот Пино Секондо чие тело е пронајдено речиси 5 месеци по исчезнувањето.  Која е пораката која го намами Пино во смрт, каде е местото каде е извршено убиството, што употребиле убијците за да му го одземат животот на 26 годишното момче.

Гледајте ја реконструкцијата на убиството во КОД во 19.15

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ