УЖАСНИ ШЕФОВИ

Тројца пријатели се подготвени да ги убијат своите шефови откако сфаќаат дека им пречат на патот до среќата…

Режија: Тим Бартон;  Улоги: Кевин Спејси, Џенифер Анистон, Џејсон Бејтман

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ