ТУРНЕЈА

За шест актери ова е само турнеја со брза заработувачка се додека не се претвори во опасна авантура среде виорот на војна.

Режија:Горан Марковиќ; Улоги: Драган Николиќ, Тихомир Станиќ, Мира Фурлан

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ