ТУКА ТЕ ОСТАВАМ

Нивниот татко почина но им остави аманет. Четворицата возрасни браќа и сестри се принудени да се вратат во својот дом и да живеат под ист покрив една недела, заедно со нивната екстровертна мајка и поранешните, сегашните и можеби идните партнери…

Режија: Шон Леви ; Улоги: Џејсон Бејтман, Тина Феј, Џејн Фонда

https://www.youtube.com/watch?v=fH0cEP0mvlU

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ