ТАНЦУВАЈ ПОВТОРНО

Го знаете животот на Џенифер Лопез кој денес е една огромна сцена полна со гламур и сјај но ние ве носиме на нејзината прва светска турнеја и она што се случуваше зад рефлекторите. Филм кој ќе ви ја раскаже нејзината приказна за патот до успехот.

Режија: Тед Кени; Улоги: Џенифер Лопез, Брајант Сионо, Карнел Харел

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ