ТАЈНИТЕ НА ЉУБОВТА И СЕКСОТ

Под мадриското сонце пет двојки имаат непоколеблива желба да сакаат, да бидат сакани и  силен порив да ги откријат тајните на сексот. Сите нивни стравови се само обиди да го пронајдат патот до среќата…

Режија: Пако Леон ; Улоги: Наталија де Молина, Јакобо Санчез

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ