СВИТА

Филмската ѕвезда Винсент Чејс, заедно со неговите пријатели се враќа повторно да соработуваат со супер агентот Ари Голд. Друштвото има нови амбиции, но сеуште се поврзани како и претходно што најдобро се гледа додека крстарат низ светот на Холивуд. Не пропуштајте го филмот базиран на една од најнаградуваните тв серии.

Режија: Даг Елин; Улоги: Адријан Гриние, Кевин Коноли, Џери Ферара

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ