СЛАТКИОТ НОЕМВРИ

Сара Дајвер секој месец во својот дом прима нов маж кој се обидува да се смени. Кога ќе се запознае со ладнокрвниот и успешен бизнисмен Нелсон, нивните животи комплетно ќе се сменат.

Режија: Пат О’Конор; Улоги: Киану Ривс, Шарлиз Терон, Џејсон Исакс

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ