СКРИЕНА УБАВИНА

По еден трагичен настан Хауард веќе не ја гледа смислата на животот. Колегите кои го сакаат ќе му помогнат да ја види убавината во поинакви нешта. Холивудските ѕвезди играат во главните улоги на драмата која нема да ја заборавите.

Режија: Дејвид Френкел; Улоги: Вил Смит, Едвард Нортон, Кејт Винслет

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ