СКИТНИКОТ ОД ПЛАЖАТА

Мундог едноставно не знае да живее без неволји. Некои би го нарекле скитник но тој има слободен дух и свои правила…

Режија: Хармони Корин; Улоги: Метју Меконахи, Снуп Дог, Исла Фишер

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ