СИТЕ ЗНААТ

Лора живее во Буенос Аирес, и се враќа во родниот град надвор од Мадрид со своите две деца за да присуствува на свадбата на нејзината сестра. Сепак, патувањето се претвора во кошмар од неочекувани настани кои ги откриваат сите тајни…

Режија:Ашгар Фархади; Улоги: Пенелопе Круз, Хавиер Бардем, Рикардо Дарин

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ