Сите голови на Македонија против Чешка

Погледнете ги головите кои ги постигна македонската репрезентација на натпреварот против Чешка  кој заврши со наш пораз 27-25.

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ