СЕМЕЈСТВОТО ЏОНAС

Тие се убави, популарни и не го живеат американскиот сон туку го диктираат и продаваат. За нив одржувањето на имиџот е полно работно време…

Режија: Дерик Борте; Улоги: Деми Мур и Дејвид Духовни

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ