СЕДУМ ПСИХОПАТИ

Со гангстерите можеби можеш да се закачаш но не смееш да им го земеш најмилото. Сценаристот Марти без да сака го разбра тоа кога неговите чудни пријатели ја киднапираа саканата Ши Цу…

Режија: Мартин Мекдонаг; Улоги: Колин Фарел, Вуди Харелсон, Сем Роквел

https://www.youtube.com/watch?v=sbT61j99e24

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ