ПРВИОТ ПОНЕДЕЛНИК ВО МАЈ

Сигурно сте слушнале за Ана Винтур, една од најфасцинантните жени на денешницата, главната уредничка на Вог цели 28 години. Но којзнае дали сте ѕирнале зад кулисите на култните њујоршки настани…

Режија: Ендрју Роси ;Улоги: Ана Винтур, Џон Галиано, Ендрју Болтон

https://www.youtube.com/watch?v=3f8u9T_21AM

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ