ПРИПРАВНИК

Кога Бен ќе сфати дека пензионерските денови и не се баш забавни, ќе посака да се „врати во игра“! Искуството никогаш не старее но за да почне повторно мора да се врати на почеток…

Режија: Ненси Мејерс; Улоги: Роберт Де Ниро, Ен Хатавеј, Рене Русо

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ