ПРИКАЖУВАЊЕ 2

Познатите демонолози патуваат во Англија за да разоткријат еден од најстрашните паранормални случаеви. Ова е шокантна приказна која можеби веќе сте ја прочитале но сте останале без одговори…

Режија: Џејмс Ван; Улоги: Вера Фармига, Патрик Вилсон, Медисон Вулф

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ