Превртен автомобил “БМВ” кај Веро Џамбо

Превртен автомобил “БМВ” кај Веро Џамбо утринава предизвика застој на сообраќајот. На двете страни од булеварот има застој, а две пожарни возила биле распоредени на улицата. Претпоставките се дека автомобилот удрил во жардињерите и се превртел.

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ