ПОСЕБЕН ТРЕТМАН

Доктор Илиќ има посебни методи за лечење на алкохоличари, особено оние ко се лекуваат присилно…

Режија: Горан Паскаљевиќ; Улоги: Бата Стојковиќ, Павле Вуисиќ, Бора Тодоровиќ

 

 

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ