Пендаровски: Во недела гласаме за политика која не` носи напред, кон Европа

Во недела гласаме  за политички концепт, за политика која не` носи напред, кон Европа. Ова вечерва пред кумановци го порача претседателскиот кандидат на владејачката коалиција, Стево Пендаровски.

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ