Пендаровски: Случајот рекет да се расчистиш што е можно побрзо

Претседателот Стево Пендаровски, одново повика случајот Рекет да се расчистиш што е можно побрзо и целосно, за да нема сомнежи дека некој некого штити.

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ