ПАРАНОРМАЛНА АКТИВНОСТ: ДИМЕНЗИЈАТА НА ДУХОТ

Во домот на едно семејство станува напнато. Таинствената камера и старите видео касети ќе бидат одговор на прашањето за теророт кој им се случува.

Режија: Грегори Плоткин; Улоги: Крис Џ. Мареј, Брит Шо, Иви Џорџ

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ