ПАН:ПАТУВАЊЕ ВО НЕДОЈДИЈА

Секоја легенда има почеток. Петар беше само обично момче, додека не влезе во фантастичниот свет на пирати, воини и вили-во светот наречен Недојдија…
Режија:Џо Рајт; Улоги: Леви Милер, Хју Џекман, Гарет Хедлунд

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ