ПАЈАЦИТЕ НАПАЃААТ

Една ноќ и една грешка малите пајаци ќе ги претвори во чудовишта. Почнува узбуна и целиот град е во борба за спас…
Режија: Елори Алкаем; Улоги: Дејвид Аркет, Кари Вурер, Скот Тера

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ