ОГЛЕДАЛО

Во купувањето на стар мотел, Реј и неговата сопруга гледаат шанса за нов почеток. Брачната двојка набргу открива мрачни тајни кои можат да доведат до фатални последици врз нивните животи.

Режија:Тим Хантер; Улоги:Николас Кејџ, Робин Тани, Марк Блукас

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ