ОДРЕДОТ НА ОТПИШАНИТЕ

Тие се група злосторници на кои не сакате да им се спротиставите. „Одредот на отпишаните“ тргнува во опасна мисија во замена за противуслуги. Гледајте го филмот кој освои „Оскар“.
Режија: Дејвид Ајер; Улоги: Вил Смит, Џаред Лето, Маргот Роби

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ