НОЖ ВО ГРБ

Во едно богато село во Британија за три генерации од семејството Катлер не постојат правила и закони а таткото го има последниот збор. Но еден ден наследникот на кланот ќе му се спротистави на татка си…

Режија: Адам Смит ; Улоги: Мајкл Фасбендер и Брендан Глисон

https://www.youtube.com/watch?v=u4CUb6hwQv4

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ