НОЌНА ПОТЕРА

Џими Колон е поранешен платен убиец. Кога син му ќе стане мета, мора да одлучи дали му припаѓа на семејството криминалци или на своето вистинско семејство кое го напушти одамна…
Режија: Жаме Колет Сера; Улоги: Лиам Нисон и Ед Харис

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ