НИКАДЕ

Антоан, Наташа и Буре се неразделни другари од средношколските денови. Нивниот однос постојано балансира на тенка линија меѓу пријателството и љубовта. Кога ќе заминат во странство нештата ќе станат комплицирани…

Режија:Горан Пакаљевиќ; Улоги: Мустафа Надаревиќ, Мето Јовановски, Предраг Ејдус

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ