Навивачите и натаму со силна поддршка за репрезентативците – очекуваат победа против Австрија

По разочарувачкиот пораз на Македонија во натпреварот со Чешка, нашите навивачи со порака до репрезентативците – Нема предавање, очекуваме победа во натпреварот со Австрија!

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ