НАШИОТ БРЕНД:КРИЗА

Кога кандидатот за претседател е контроверзен и има темни дамки од минатото а жедта за власт е голема, потребна му е неверојатно добра кампања за да стигне до целта!
Режија: Дејвид Гордон Грин; Улоги: Сандра Булок, Били Боб Торнтон

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ