НАЈУБАВИОТ ПОДАРОК

Сена веќе не верува дека ќе најде сродна душа, совршена кариера и среден живот. Во нејзиниот живот ништо не е под контрола, се до роденденската забава и познанството со Адам…

Режија: Сузан Волтер; Улоги: Шерон Стоун, Тони Голдвин, Елен Бурстин

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ