НАГРАДАТА НА ПЕРИЕР

Мајкл му должи пари на многу опасен гангстер и неговите проблеми штoтуку почнуваат. Времето истекува, ќе го дочека ли утрото заедно со храбрата тројка?

Режија: Јан Фицгибон; Улоги: Џим Бродбент, Силијан Марфи и Габриел Бирн

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ