НА ДОЛЖНОСТ

 На должност е полициска серија. Една од најпопуларните серии емитувани на BBC Two. Добитник на награда за најдобра серија-драма. Преку 4 милони гледачи можат да го потврдат квалитетот на серијата.
Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ