Македонските навивачи подготвени за најважната битка на ЕП против репрезентацијата на Австрија

Телма ви ја пренесува атмосферата која владее помеѓу навивачите во двете фан-зони во Виена, во пресрет на натпреварот против репрезентацијата на Австрија кој е „да се биде или не“ за нашата репрезентација.

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ