МАГИЧНИОТ МАЈК XXL

Група танчери се подготвуваат за нивниот последен настап кој мора да биде незаборавен. Неверојатни стриптизери, совршени мускули, 24-часовна луда забава и сензационално танцување во музичката комедија „Магичниот Мајк XXL“.

Режија: Грегори Џејкобс; Улоги:Ченинг Тејтум, Џо Манџаниело, Мет Бомер

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ