ЉУБОВНИЦИ

Леонард конечно запознава девојка која изгледа како одличен избор за брак. Но дека разумот и срцето не се согласуваат секогаш ќе разбере кога ќе се зближи со уште една девојка која е се што не е другата. Може ли еден љубовен триаголник да заврши добро?

Режија: Џејмс Греј; Улоги: Хоакин Феникс и Гвинет Палтроу

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ