КОШМАР ВО УЛИЦАТА НА БРЕСТОВИТЕ

Сеништето на мртвиот силувач на деца ги прогонува децата на родителите кои го убија, следејќи ги и убивајќи ги во соништата.

Режија: Самуел Баер; Улоги: Џеки Ерл Хејли, Руни Мара, Кајл Галнер

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ