КОМАРЏИЈА

Џим е професор и комарџија со големи влогови. Во еден миг оди на се или ништо но влогот е најголем до сега-неговиот сопствен живот задоложен кај лихвари…

Режија: Руперт Вајат ; Улоги: Марк Валберг, Џесика Ланг и Џон Гудман

https://www.youtube.com/watch?v=Y5gPQXbFs9Y

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ