КОГА ЌЕ СЕ ИЗГАСНАТ СВЕТЛАТА

Страшното чудовиште кое ја плашеше Ребека се појавува само кога светлата се изгаснати. Сега го напаѓа брат и таа мора да ја открие вистината за да ги спаси сите.
Режија: Дејвид Ф. Сандберг; Улоги: Тереза Палмер, Марија Бело

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ