КОД: Апсење на Мијалков и амнестија за 27 април 25.11.2018

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.