КАКО ДА СЕ БИДЕ СОЛО

Има разни начини да се биде соло. Вистински, погрешни или оние на Алис, Робин, Луси, Мег, Том и Давид. Ако не се забавуваш додека си соло тогаш правиш нешто како што не треба.

Режија: Кристијан Дитер; Улоги: Дакота Џонсон, Ребел Вилсон, Лесли Ман

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ