ЈУПИТЕР ВО ПОДЕМ

Јупитер е родена и предодредена за големи нешта но во реалноста живее сосема обичен живот, до оној момент кога ќе разбере дека токму таа може да ја смени рамнотежата во вселената.

Режија: Лана Вачовски; Улоги: Чанинг Татум, Мила Кунис, Еди Редмeјн

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ