ИЗВИДНИЧКИ ВОДИЧ ЗА ЗОМБИ АПОКАЛИПСА

Тројца извидници, во пресрет на нивното последно кампување, го откриваат вистинското значење на пријателството кога се обидуваат да го спасат својот град од појава на зомби.
Режија: Кристофер Лендон; Улоги: Тај Шеридан, Логан Милер, Џои Морган

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ