ИЗГУБЕНИ МОМЦИ: ЖЕД

Откако го изгуби најдобриот пријател и колега вампир, животот на Сем почна да пропаѓа . Тој е принуден да ја продаде својата наградувана колекција на стрипови за да плати кирија, но вампирот Гвен има нова понуда за него…

Режија: Дарио Пиана; Улоги: Кори Фелдман, Кејси Б. Долан

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ