ИСЧЕЗНУВАЊЕТО НА ЕЛЕНОР РИГБИ

Еленор и Конор имаат магична љубов и мислат дека среќата ќе трае вечно. Нештата ќе се сменат, нивниот живот ќе стане тежок a бракот полн со подеми и падови…

Режија: Нед Бенсон; Улоги: Џејмс Мекавој, Џесика Честеин, Виола Дејвис

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ